Kliknutím na tlačítko vpravo zobrazíte kompletní tabulku specifikací a rozměrů.
Tovární výroba U profilu ve tvaru U / UPN 80/100/140/160/180/360 ocelového profilu
Detaily produktu
| Norma | AiSi, ASTM, DIN, JIS | Číslo modelu | 50×37 mm – 320×88 mm |
| Tvar | U kanál | Název produktu | U kanál |
| Tolerance | ±1 % | Aplikace | Nosný systém, Okna a dveře, Komerční budovy |
| Perforované nebo ne | Neperforované | Používání | Rozdělení prostoru a strukturální podpora |
| Zpracovatelská služba | Ohýbání, svařování, děrování, odvíjení, řezání | Délka | 1 m – 12 m |
| Slitina nebo ne | Je slitina | Tloušťka | Přizpůsobeno dle požadavku |
| Dodací lhůta | 7–15 dní | Minimální objednávací množství | 1 tuna |
| Fakturace | Podle skutečné hmotnosti | Klíčové slovo | Ocelový kanál |
| Stupeň | SS400, Q235 | Balík | Standardní balíček pro plavbu |
| Místo původu | Čína | Povrchová úprava | Pozinkovaná / uhlíková ocel |
| Název značky | Královský | Materiál | S235JR/S275JR/S355JR/St37-2/St52-3/A36/A572/A992/SS400 |
Chemické složení U-kanálu - UPN
| Materiální třída | C (%) | Si (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Mez kluzu (MPa) | Pevnost v tahu (MPa) |
| Otázka 235 | ≤0,22 | ≤0,35 | ≤1,40 | ≤0,045 | ≤0,045 | ≥235 | 370–500 |
| Q345 | ≤0,20 | ≤0,55 | 1,00–1,60 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≥345 | 470–630 |
| SS400 | ≤0,25 | ≤0,35 | ≤1,40 | ≤0,050 | ≤0,050 | ≥245 | 400–510 |
| ST37-2 | ≤0,20 | ≤0,50 | ≤1,40 | ≤0,045 | ≤0,045 | ≥235 | 360–510 |
| ST52 | ≤0,22 | ≤0,55 | ≤1,60 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≥355 | 490–630 |
| S235JR | ≤0,17 | ≤0,35 | ≤1,40 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≥235 | 360–510 |
| S275JR | ≤0,21 | ≤0,50 | ≤1,50 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≥275 | 410–560 |
| S355JR | ≤0,24 | ≤0,55 | ≤1,60 | ≤0,035 | ≤0,035 | ≥355 | 470–630 |
| Q420 | ≤0,20 | ≤0,60 | ≤1,70 | ≤0,030 | ≤0,030 | ≥420 | 520–680 |
| Q460 | ≤0,20 | ≤0,60 | ≤1,80 | ≤0,030 | ≤0,030 | ≥460 | 550–720 |
Mechanické vlastnosti U-kanálu - UPN
| Materiální třída | Mez kluzu (MPa) | Pevnost v tahu (MPa) | Prodloužení (%) | Zkouška nárazem |
| Otázka 235 | ≥235 | 370–500 | ≥26 | Volitelný |
| Q345 | ≥345 | 470–630 | ≥21 | Volitelný |
| SS400 | ≥245 | 400–510 | ≥21 | Volitelný |
| ST37-2 | ≥235 | 360–510 | ≥24 | Volitelný |
| ST52 | ≥355 | 490–630 | ≥22 | Volitelný |
| S235JR | ≥235 | 360–510 | ≥26 | 27 J při +20 °C |
| S275JR | ≥275 | 410–560 | ≥23 | 27 J při +20 °C |
| S355JR | ≥355 | 470–630 | ≥22 | 27 J při +20 °C |
| Q420 | ≥420 | 520–680 | ≥19 | Volitelný |
| Q460 | ≥460 | 550–720 | ≥17 | Volitelný |
Velikost kanálu U - UPN
| Položka | Hloubka (mm) | Šířka příruby (mm) | Tloušťka pásu (mm) | Tloušťka příruby (mm) | Hmotnost (kg/m²) |
| UPN80 | 80 | 45 | 6 | 8 | 8,64 |
| UPN100 | 100 | 50 | 6 | 8,5 | 10.6 |
| UPN120 | 120 | 55 | 7 | 9 | 13,4 |
| UPN140 | 140 | 60 | 7 | 10 | 16 |
| UPN160 | 160 | 65 | 7,5 | 10,5 | 18,8 |
| UPN180 | 180 | 70 | 8 | 11 | 22 |
| UPN200 | 200 | 75 | 8,5 | 11,5 | 25,3 |
| Položka | Hloubka (mm) | Šířka příruby (mm) | Tloušťka pásu (mm) | Tloušťka příruby (mm) | Hmotnost (kg/m²) |
| UPE80 | 80 | 40 | 4,5 | 7.4 | 7.05 |
| UPE100 | 100 | 46 | 4,5 | 7.6 | 8,59 |
| UPE120 | 120 | 52 | 4,8 | 7,8 | 10.4 |
| UPE140 | 140 | 58 | 4,9 | 8.1 | 12.3 |
| UPE160 | 160 | 64 | 5 | 8.4 | 14.2 |
| UPE180 | 180 | 70 | 5.1 | 8,7 | 16,3 |
| UPE200 | 200 | 76 | 5.2 | 9 | 18,4 |
Kompletní specifikace UPN/UPE
Přizpůsobený obsah kanálu U
| Přizpůsobení velikosti | Velikost U-profilu / C-profilu od malé po velkou (např. 50×37 mm až 400+ mm) | Řezací služba | Přesné řezání na požadované délky |
| Přizpůsobení délky | 1 m – 12 m nebo pevná délka dle potřeby | Ohýbání a tváření | Ohýbání na míru dle konstrukčního návrhu |
| Přizpůsobení tloušťky | Nastavitelné dle požadavků projektu | Svářečské služby | K dispozici jsou prefabrikované svařované profily |
| Možnosti materiálů | Q235, Q345, SS400, S235JR, S275JR, S355JR, ST37-2, ST52 atd. | Obal | Standardní exportní balíček vhodný pro plavbu nebo přizpůsobené balení |
| Povrchová úprava | Žárově zinkované, předem zinkované, černá ocel, lakované, antikorozní olej | OEM/ODM | K dispozici pro branding, označování a speciální designové požadavky |
| Děrování | K dispozici (vlastní poloha otvoru, průměr, rozteč) | Inspekce | Podpora inspekcí třetími stranami (SGS, BV atd.) |
Povrchová úprava
Aplikace
Konstrukční ocelový rámUPN se široce používá u nosníků, sloupů, sekundárních nosníků a dalších nosných prvků průmyslových závodů, skladů a lehkých ocelových konstrukcí budov.
Rámy strojů a zařízeníPro základny zařízení, mechanické nosné rámy, konstrukční prvky dopravníkových systémů atd.
Mosty a infrastrukturaVhodné pro konstrukční podpěry, svodidla a dočasné podpěry malých až středně velkých mostů.
Solární a světelné ocelové systémyJe dobře přijímán ve fotovoltaických montážních systémech, lehkých ocelových konstrukcích a dočasných skladech.
Proč si vybrat náš UPN kanál?
1. Silná výrobní kapacitaPodporuje řezání, děrování, svařování, ohýbání a zakázkové zpracování.
2. Konzistentní kontrola kvalityPřísná kontrola od suroviny až po hotový výrobek zajišťuje jednotnou kvalitu.
3. Rychlé dodání a stabilní dodávkyEfektivní výrobní linky podporují dodání do 7–15 dnů pro hromadné objednávky.
4. Široký rozsah použitíPoužívá se v ocelových konstrukcích, mostech, strojích, rámech budov, skladech a infrastrukturních projektech.
5. Exportní zkušenostiProfesionální balení a globální přepravní služba pro bezpečné doručení po celém světě.
Balení a doprava
BALENÍ
Standardní exportní přepravní balení
Ocelové pásky s ochrannými okraji
Voděodolný obal pro ochranu proti korozi z oleje
Vlastní značení: velikost, jakost, číslo tavby, číslo šarže
Vhodné pro přepravu kontejnerů/volně ložených plavidel
DOPRAVA
Nakládání kontejneru 20GP / 40GP / 40HQ
Hromadný náklad pro objednávku 10 000 ks MOQ
Optimalizace nakládky kontejnerů pro úsporu nákladů na přepravu
Včasné dodání kompletní exportní dokumentace (MTC, CO, BL atd.)
Celosvětová doprava do Ameriky, jihovýchodní Asie, Středního východu a Afriky
Často kladené otázky
1. Jaké jsou běžné specifikace ocelových profilů?
Mezi běžné specifikace ocelových profilů patří 20 #, 30 #, 40 #, 50 #, 60 #, 70 #, 80 # atd., kde číslo představuje výšku ocelového profilu (jednotka: mm).
2. Jaký je rozdíl mezi ocelovými profily, úhlovými profily a I-nosníky?
Ocelové profily: s průřezem ve tvaru „C“, vhodné pro konstrukční podpěry, příčné nosníky atd. Úhlové profily: s průřezem ve tvaru „L“, používané hlavně pro rámové konstrukce a rohové podpěry. I-nosník: s průřezem ve tvaru „I“, široce používané k podepření konstrukcí s velkým zatížením, jako jsou podlahové podpěry.
3. Jaké jsou materiály ocelových kanálů?
4. Jaké jsou metody povrchové úpravy ocelových profilů?
Mezi běžné metody povrchové úpravy ocelových profilů patří: (1) Žárové zinkování: zvyšuje odolnost proti korozi a je vhodné pro venkovní nebo vlhké prostředí. (2) Stříkací lakování: zajišťuje vyšší hladkost povrchu a přilnavost. (3) Válcování za studena: Povrch je relativně hladký a vhodný pro prostředí s mírnou korozí.
5. Jaký je vztah mezi pevností a materiálem ocelových profilů?
Pevnost ocelových profilů obvykle úzce souvisí s materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Například ocelové profily Q235 se obecně používají pro konstrukce s obecným zatížením s mezí kluzu 235 MPa, zatímco ocelové profily Q345 mají vyšší pevnost v tahu a ohybu, takže jsou vhodné pro konstrukce s vysokým zatížením.
Adresa
Bl20, Shanghecheng, Shuangjie Street, Beichen District, Tianjin, Čína
Telefon
+86 13652091506












